Oferta skierowana jest  do wycieczek szkolnych, dla grup zorganizowanych jak i Gości z zagranicy. Oferujemy Państwu standardowe zestawy obiadowe kuchni polskiej oraz włoskiej. Lokal mieści do 100 osób. Posiadamy dwie niezależne sale, dzięki czemu mamy możliwość przyjęcia większej ilości osób jak i mniejszych grup zorganizowanych. Wyodrębnienie sal sprawia, że goście poczują się komfortowo w kameralnej atmosferze i będą mogli prowadzić rozmowy na każdy temat i w sposób jaki im odpowiada.

Ceny oferty Tani Posiłek Kraków zaczynają się już od 20 zł od osoby. Zapraszamy do współpracy także biura podróży w Polsce jak również w Europie, przewodników po Krakowie, firmy, jak i osoby zajmujące się organizacją szkoleń i posiłków dla grup zorganizowanych. Gwarantujemy wysoką jakość serwowanych potraw i sprawną profesjonalną obsługę. Ceny oraz nasze propozycje dań są kalkulowane dla różnych grup odbiorców o zróżnicowanej zawartości portfela. Tak więc, każdy klient powinien znaleźć coś dla siebie. Jednak jeśli to się nie uda, mamy możliwość dostosowania menu wg życzenia organizatora w ramach posiadanego asortymentu oraz indywidualnej negocjacji kwot. Nasza domena: smacznie, miło, szybko i tanio.


Proponujemy gotowe zestawy lunchowe, obiadowe, kolacyjne w atrakcyjnych cenach. Ostateczne szczegóły menu ustalamy indywidualnie, otwarci jesteśmy na sugestie z Państwa strony. Rezerwacje i zapytania dotyczące terminów pod numerem telefonu 607 468 486